Jesteś tutaj: O mnie

O mnie

Witam serdecznie na stronie RSPORT. Nazywam się Rafał Grad.

W życiu codziennym jestem szczęśliwym mężem i świeżo upieczonym tatą małego Filipa. Zawodowo jestem wykładowcą w AWFiS oraz nauczycielem w Szkole Podstawowej Nr 33 w Gdańsku.

Moja przygoda ze sportem zaczęła się już od najmłodszych lat. Jak większość aktywnych chłopców bardzo często odwiedzałem basen, jeździłem na wszystkim czym się tylko dało i grałem w różnego rodzaju gry zespołowe. Jednak moje serce skradła akrobatyka sportowa, a dokładniej skoki na ścieżce. Z pewnością mogę stwierdzić, że 15 lat treningów wiele mnie nauczyło i w dużym stopniu ukształtowało osobowość. Z biegiem czasu z zawodnika stałem się trenerem akrobatyki i gimnastyki sportowej. Muszę przyznać, że możliwość nauczania i dokładania cegiełki w czyjejś przygodzie ze sportem dostarcza mi mnóstwo satysfakcji i przyjemności. Nie zatrzymałem się jednak tylko na jednej dyscyplinie. Jestem także instruktorem narciarstwa, snowboard’u, windsurfingu, kajakarstwa, pływania, a także mogę strzec bezpieczeństwa na kąpieliskach jako ratownik WOPR. Swoje uprawnienia wykorzystywałem już od czasów studiów jeżdżąc na obozy w Polsce i zagranicą.

Mam to ogromne szczęście, że moja praca to także kontakt z ludźmi i polega na tym, że mogę robić to, co naprawdę kocham! Szczęściarz ze mnie!

Zapraszam do zapoznania się z ofertą

EMAIL: kontakt@rsport.pl          TEL: 663 491 900