Jesteś tutaj: Oferta MULTISKILLS

MULTISKILLS

Są to zajęcia ogólnorozwojowe z elementami gimnastyki i akrobatyki sportowej. Są one najlepszym uzupełnieniem zdolności motorycznych (tj. siła, szybkość, gibkość i koordynacja ruchowa) każdego sportowca. MULTISKILS jest skierowane do zawodników zarówno dyscyplin indywidualnych jak i gier zespołowych. Oczywiście swoje miejsce odnajdą także osoby, które chciałaby nabyć i/lub poprawić swoją sprawność i kondycję fizyczną. Ponadto,  uczestnicy będą wzbogacać umiejętności współpracy w zespole podczas zajęć z team building’u wplecionych w trening. Co istotne, MULTISKILLS jest idealne dla dzieci i osób w każdym wieku.

Program zaproponowanych zajęć będzie dostosowany do predyspozycji i możliwości uczestników, a poziom uczonych ćwiczeń będzie wzrastał wraz z nabywanymi umiejętnościami.

Wszystkie zajęcia będą prowadzone tak, aby zawodnicy ćwiczyli ciężko, a przy tym dobrze się bawili i wychodzili z myślą, że nie mogą się doczekać następnych zajęć.

Najważniejszą i kluczową zasadą na każdych zajęciach i treningach firmy RSPORT jest BEZPIECZEŃSTWO!

W trakcie treningów uczestnicy będą korzystać ze specjalistycznego sprzętu AIRTRACK. Zachęcam do zajrzenia do zakładki SPRZĘT i zapoznania się szczegółowo z jego opisem.

EMAIL: kontakt@rsport.pl          TEL: 663 491 900